O Panato

Jesteśmy producentem toreb bawełnianych, worków na sznurkach, plecaków miejskich i akcesoriów tekstylnych z nadrukiem. W obliczu epidemii covid-19 uruchomiliśmy produkcję odzieży ochronnej,  w szczególności maseczek ochronnych na twarz i fartuchów medycznych.

Od 2012 roku z sukcesem prowadzimy działalność gospodarczą, tworząc nie tylko jakościowy produkt, ale także jakościowe miejsca pracy. Naszą organizację tworzą dwie współpracujące ze sobą pracownie:

  • PANATO Bag – to tu projektujemy i szyjemy torby, plecaki i akcesoria reklamowe dla firm oraz kolekcje produktów streetwear’owych pod marką własną.
  • Pracownia Sitodruku – to nasze miejsce, w którym wykonujemy nadruki na produktach reklamowych, projektujemy i drukujemy autorskie grafiki oraz prowadzimy pokazy i warsztaty sitodruku.

Nasza Misja
Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym, które tworzy miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki dochodom ze sprzedaży możemy mądrze pomagać, dając pracę osobom najbardziej potrzebującym. Kupując nasze produkty wspierasz także inne nasze działania, ukierunkowane na promowanie i rozwój ekonomii społecznej.

Więcej o nas i naszej działalności znajdziesz na naszej stronie: https://panato.org/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl